https://www.youtube.com/watch?v=5EqTvVZFgPw
-239Dny -15Hodiny -20Minuty -42Sekund

Festival Bude!

Otevři si kalendář, zarezervuj si 28. května a vyraž s námi na Vyšehrad! Letos máme pro vás dokonce tři stage plné úžasného programu. Celý program, zajímavosti a všemožné důležité informace najdeš už brzy na našem instagramu @navysinach. Vstup je ZDARMA.

Pokud nechceš, aby ti akce unikla, tak se registruj. (Registrace není povinná)

Registruj se na event zdarma

Pár slov o festivalu

Na Výšinách

Hudební line-up plný známých i začínajících jmen, přednášky o palčivých tématech bez cenzury, pohodově strávený společný čas. To je křesťanský multižánrový open-air festival Na Výšinách, který se letos přesouvá na pražský Vyšehrad.

Festival už pošesté propojuje mladé křesťany napříč českými církvemi a nabízí jim příjemné prostředí, kam mohou pozvat své přátele a společně si užít den plný kvalitního programu.

Co pro letošek chystáme?

Spoustu dobré muziky, jak jinak. Na hudebních scénách tento rok nepřivítáme pouze české a slovenské muzikanty, ale i zahraničního hosta. Rádi bychom tak kvalitu programu posunuli zase o level výš. Těšit se můžeš na osvědčenou klasiku i neotřelé novinky, kromě známých jmen ti představíme také začínající talenty. A protože víme, že mnoha křesťanům v období zrušených bohoslužeb chyběly společné chvály, zařadíme jich o to víc.

Přednášky bez cenzury. Nevyhýbáme se tabu, chceme, aby festival Na Výšinách byl místem, kde uslyšíš odpovědi na kontroverzní otázky. Kromě hudebních čísel proto nově chystáme semináře na aktuální témata. Církev a homosexualita, partnerské vztahy, vnímání vlastní hodnoty, skandály v církvi, zlo a těžkosti… tomu všemu se budou věnovat řečníci z nejrůznějších křesťanských společenství. Chybět samozřejmě nebude ani duchovní poradenství a osobní modlitby.

Prostor pro každého. Chceme vytvářet pohodové prostředí, kde se mladí lidé mohou přiblížit Ježíši Kristu a osobně jej poznat. Snažíme se bořit nesmyslné předsudky o křesťanské církvi a ukazovat, jaká skutečně je. Festival Na Výšinách je místem, kam se nemusíš bát přivést své přátele a ukázat jim, čemu věříš.

Podpoř festival

Vstup na festival je zcela zdarma, nechceme, aby cena vstupenky komukoliv bránila v účasti. Závislí jsme na darech a dobrovolných příspěvcích, které nám pomáhají pokrýt nutné náklady.

I ty můžeš festival podpořit – ať už dvacka, nebo pětikilo, každá koruna se počítá. Je to jednoduché, stačí dvakrát kliknout.

2502064484/2010

*Finanční dary spravuje Mládež pro Krista ČR, z.s.

 

Sponzoři a partneři projektu