Z důvodu aktuálních protiepidemických opatření jsme jako organizátoři povinni mít přehled o počtu účastníků na akci. Z tohoto důvodu je nutné letos registrovat všechny účastníky od 12 let. Budeme rádi, pokud vyplníte i nepovinnou část dotazníku – tím nám pomůžete udělat v příštích letech festival ještě lepší. Při vstupu na festival dále ověříme splnění jedné z těchto podmínek: negativní PCR test starý nejvýše 7 dní, negativní antigenní test starý nejvýše 72 hodin, samotest na místě s negativním výsledkem, prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem v době ne delší než 180 dnů před dnem konání festivalu, očkování proti covidu, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín) musí uplynout nejméně 14 dní.

Podpoř festival

Vstup na festival je zcela zdarma, nechceme, aby cena vstupenky komukoliv bránila v účasti. Závislí jsme na darech a dobrovolných příspěvcích, které nám pomáhají pokrýt nutné náklady.

I ty můžeš festival podpořit – ať už dvacka, nebo pětikilo, každá koruna se počítá. Je to jednoduché, stačí dvakrát kliknout.

2300515099/2010 VS: 307

*Finanční dary spravuje Mládež pro Krista ČR, z.s.